D kategorijos kursai

  •  D Kategorija – automobiliai, skirti vežti keleivius ir turintys daugiau kaip aštuonias sėdimąsias vietas be vairuotojo vietos. Šie automobiliai gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg. Minimalus amžius nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti transporto priemones D kategorija yra 18 metų (vežti keleivius reguliariais reisais, jeigu maršrutas ne ilgesnis kaip 50km, ir tik teisės aktų nustatyta tvarka įgijus pradinę profesinę kvalifikaciją vežti keleivius), 21 metai (vežti keleivius reguliariais reisais, jeigu maršrutas ne ilgesnis kaip 50km, arba tik teisės aktų nustatyta tvarka įgijus pradinę profesinę kvalifikaciją vežti keleivius), arba 24 metai. taip pat galima baigti bendrus kursus C+CE+D kategorijoms įgyti. Mūsų mokykloje vairuotojai kartu gali mokytis pradinę profesinę kvalifikacijąkeleiviams vežti ir įgyti teisę vairuoti atitinkamos kategorijos(D1, D1E, D, DE) motorinę (ES) transporto priemonę (ES).
  • DE kategorija – D kategorijos automobilių ir priekabų, kurių didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 750 kg. junginiai. Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti – 24 metai, išskyrus asmenis, kurie nustatyta tvarka yra įgiję pradinę profesinę kvalifikaciją vežti keleivius.

Norint įgyti šią vairavimo kategoriją būtina turėti teisę vairuoti D kategorijos transporto priemones.

Norintys įgyti D, DE kategorijų (autobusas) vairuotojo pažymėjimą, privalo būti įgiję B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir būti ne jaunesni negu 24 metų. Norintys įsidarbinti ir dirbti  keleivių vežimo vairuotojais privaloma papildomai baigti pradinės profesinės kvalifikacijos kursus („95 kodas“).

  • D, DE kategorijų teorijos kursą privalu mokytis grupėje. Teorijos grupės trukmė apie 3-4 savaitės.Po 6-7 teorijos paskaitos pradėsite individualų praktinį vairavimą su instruktoriumi.

Mokymų kaina

D kategorijos teorija ir praktinis vairavimas 380 €

Kainų sistema yra lanksti, bendrą sprendimą rasime visuomet.

Už kursus galima atsiskaityti – sumokėjus visą sumą iš karto, dalimis (mokymo kursų eigoje), banko pavedimu.

Kas lemia sėkminga egzamino išlaikymą?

Profesionalus teorijos išdėstymas ir įsisavinimas
28%
Ilgametę patirtį sukaupę praktinio vairavimo instruktoriai
35%
Nuolatinis vairavimo praktikavimasis
37%

Registracija į mokymus