IŠMOK VAIRUOTI ATSAKINGAI IR SAUGIAI ! Registruokis

B Kategorijos kursai

  • B Kategorija – automobiliai, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3 500 kg ir kurie skirti ir suprojektuoti vežti ne daugiau kaip aštuonis keleivius, neįskaitant vairuotojo; šie automobiliai gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg; šie automobiliai taip pat gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 750 kg, tačiau šio junginio didžiausioji leidžiamoji masė turi būti ne didesnė kaip 4 250 kg; automobilio ir priekabos, kurios didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 750 kg, junginį, kurio didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 3 500 kg, leidžiama vairuoti tik išlaikius įgūdžių ir elgsenos patikrinimo egzaminą valstybės įmonėje „Regitra”.
  • BE Kategorija – B kategorijos automobilio ir priekabos, kurios didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3 500 kg. junginiai. Minimalus amžius nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti transporto priemones BE kategorija yra 18 metų.

Norintys įgyti B kategorijos (lengvasis automobilis) vairuotojo pažymėjimą, tai gali atlikti keliais būdais:

  • teorijos mokymasis grupėje ir individualios praktinio vairavimo pamokos su instruktoriumi (nuo 17 metų). Teorijos grupės trukmė apie 3-4 savaitės.Po 6-7 teorijos paskaitos pradėsite individualų praktinį vairavimą su instruktoriumi. Viso Jums priklausys 30 ak. val. praktinis mokymo kursas.
  • teorijos mokymasis savarankiškai (“EKSTERNU”, nuo 17 metų). Išsilaikę teorijos egzaminą VĮ “Regitra” pasirašysite sutartį ir pradėsite praktinį vairavimą mokykloje.

Mokymų kaina

Teorija su praktinio vairavimo pamokomis (10 val.) – 420

Turintiems B kategoriją – BE kategorijos mokymai
Praktinio vairavimo pamokos – 190
Teorininio ir praktinio vairavimo pamokos – 275

B kategorijos papildomo vairavimo 2 akad. val. – 22,00 € (mūsų mokyklos mokiniams)

B kategorijos papildomo vairavimo 2 akad. val. – 26,00

Kainų sistema yra lanksti, bendrą sprendimą rasime visuomet.

Už kursus galima atsiskaityti – sumokėjus visą sumą iš karto, dalimis (mokymo kursų eigoje), banko pavedimu.

Kas lemia sėkminga egzamino išlaikymą?

Profesionalus teorijos išdėstymas ir įsisavinimas
28%
Ilgametę patirtį sukaupę praktinio vairavimo instruktoriai
30%
Nuolatinis vairavimo praktikavimasis
37%

Registracija į mokymus