IŠMOK VAIRUOTI ATSAKINGAI IR SAUGIAI ! Registruokis

B Kategorijos kursai

  • B Kategorija – automobiliai, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3 500 kg ir kurie skirti ir suprojektuoti vežti ne daugiau kaip aštuonis keleivius, neįskaitant vairuotojo; šie automobiliai gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg; šie automobiliai taip pat gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 750 kg, tačiau šio junginio didžiausioji leidžiamoji masė turi būti ne didesnė kaip 4 250 kg; automobilio ir priekabos, kurios didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 750 kg, junginį, kurio didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 3 500 kg, leidžiama vairuoti tik išlaikius įgūdžių ir elgsenos patikrinimo egzaminą valstybės įmonėje „Regitra“.
  • BE Kategorija – B kategorijos automobilio ir priekabos, kurios didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3 500 kg, junginiai. Bendras maksimalus sąstato svoris – 7 000 kg. Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti BE kat. transporto priemones – 18 metų.

Norintys įgyti B kategorijos (lengvasis automobilis) vairuotojo pažymėjimą, tai gali atlikti keliais būdais:

  • teorijos mokymasis grupėje ir individualios praktinio vairavimo pamokos su instruktoriumi (nuo 17 metų). Teorijos grupės trukmė apie 3-4 savaitės.Po 6-7 teorijos paskaitos pradėsite individualų praktinį vairavimą su instruktoriumi. Viso Jums priklausys 30 ak. val. praktinis mokymo kursas.
  • teorijos mokymasis savarankiškai („EKSTERNU“, nuo 17 metų). Išsilaikę teorijos egzaminą VĮ „Regitra“ pasirašysite sutartį ir pradėsite praktinį vairavimą mokykloje.

Mokymų kaina

B kategorijos teorija ( 40 ak.val.) su praktinio vairavimo pamokomis, , su mechanine pavarų dėže, ( 30 ak.val.) – 450 Eur.
B kategorijos teorija ( 40 ak.val.) su praktinio vairavimo pamokomis, su automatine pavarų dėže, ( 30 ak.val.) – 480 Eur.

Praktinio vairavimo pamokos, , su mechanine pavarų dėže,  ( 30 ak.val.) – išlaikiusiems „Regitroje“ teorijos egzaminą – 360 Eur.
Praktinio vairavimo pamokos ( 30 ak.val.) su automatine pavarų dėže – išlaikiusiems „Regitroje“ teorijos egzaminą – 390 Eur.

B kategorijos papildomo vairavimo 2 ak.val., , su mechanine pavarų dėže,  – 28 Eur ( mūsų mokyklos mokiniams).
B kategorijos papildomo vairavimo 2 ak.val., , su mechanine pavarų dėže,   – 35 Eur (  ne mūsų mokyklos mokiniams).

B kategorijos papildomo vairavimo 2 ak.val., , su automatine pavarų dėže,  – 30 Eur ( mūsų mokyklos mokiniams).
B kategorijos papildomo vairavimo 2 ak.val., , su automatine pavarų dėže,   – 38 Eur (  ne mūsų mokyklos mokiniams).

BE kategorijos teorijos ir praktinio vairavimo pamokos – 285 Eur.
BE kategorijos praktinio vairavimo pamokos ( 10 ak.val.)  – 200 Eur

 

Kainų sistema yra lanksti, bendrą sprendimą rasime visuomet.

Už kursus galima atsiskaityti – sumokėjus visą sumą iš karto, dalimis (mokymo kursų eigoje), banko pavedimu.

Kas lemia sėkminga egzamino išlaikymą?

Profesionalus teorijos išdėstymas ir įsisavinimas
28%
Ilgametę patirtį sukaupę praktinio vairavimo instruktoriai
30%
Nuolatinis vairavimo praktikavimasis
37%

Registracija į mokymus