C, CE KATEGORIJOS KURSAI! REGISTRUOKIS

C CE kategoriju kursai

  • C Kategorija – automobiliai, kurie nepriskiriami D1 ir D kategorijoms ir kurių didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 3 500 kg; šios kategorijos automobiliai gali būti sujungti su priekabomis, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg. Minimalus amžius nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti transporto priemones C kategorija yra 18 metų ( tik teisės aktų nustatyta tvarka įgijus pradinę profesinę kvalifikaciją vežti krovinius) arba 21 metai.
  • CE Kategorija – C kategorijos automobilio ir priekabos, kurios leidžiama maksimali masė didesnė kaip 750 kg. junginiai. Minimalus amžius nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti CE kategorijos transporto priemones yra 18 metų (tik teisės aktų nustatyta tvarka įgijus pradinę profesinę kvalifikaciją vežti krovinius) arba 21 metai.

Norint įgyti šią vairavimo kategoriją būtina turėti teisę vairuoti C kategorijos transporto priemones, taip pat galima baigti bendrus kursus C ir CE kategorijoms įgyti, arba C +CE +D kategorijoms įgyti.

Norintys įgyti C, CE kategorijų (sunkvežimis, vilkikas + priekaba, puspriekabė) vairuotojo pažymėjimą, privalo būti įgiję B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir būti ne jaunesni negu 21 metų. Norintys įsidarbinti ir dirbti vairuotojais – ekspeditoriais privaloma papildomai baigti pradinės profesinės kvalifikacijos kursus („95 kodas“).

  • C, CE kategorijų teorijos kursą privalu mokytis grupėje. Teorijos grupės trukmė apie 3-4 savaitės. Po 6-7 teorijos paskaitos pradėsite individualų praktinį vairavimą su instruktoriumi.

Mokymų kaina

C arba CE kategorijos teorija ir praktinis vairavimas 380 €

C ir CE kategorijų teorija ir praktinis vairavimas 760 €

C (arba CE) kategorijos papildomo vairavimo 2 akad. val. – 60

Kainų sistema yra lanksti, bendrą sprendimą rasime visuomet.

Už kursus galima atsiskaityti – sumokėjus visą sumą iš karto, dalimis (mokymo kursų eigoje), banko pavedimu.

Kas lemia sėkminga egzamino išlaikymą?

Profesionalus teorijos išdėstymas ir įsisavinimas
28%
Ilgametę patirtį sukaupę praktinio vairavimo instruktoriai
35%
Nuolatinis vairavimo praktikavimasis
37%

Registracija į mokymus